KONST / Litografier / Färglitografi 11525606
nr 1152 5606
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 175/180, motivet: 56x42
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:32:48
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius